Jesteś tutaj:   Praca

Oferty pracy

Aktualnie prowadzimy rekrutację na następujące stanowiska:

    1. Pracownik magazynowy

    Opis stanowiska:

  • Kompletacja i pakowanie zamówień
  • Wysyłanie towaru do odbiorców
  • Obsługa wózka widłowego

    Od idealnego kandydata oczekujemy:

  • Sumienności i dokładności
  • Nastawienia na długotrwałą współpracę
  • Gotowości do pracy fizycznej

    Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenie wdrażające
  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowej wiedzy

    2. Doradca Handlowo – Techniczny

  • Codzienna obsługa Klientów w zakresie doboru i sprzedaży elementów złącznych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych i utrzymywanie relacji z bieżącymi Klientami na podległym terenie
  • Dobór elementów złącznych do profilu Klienta, profesjonalne doradztwo
  • Realizacja wyznaczonych zadań

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Umiejętności interpersonalne
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
  • Znajomość języka angielskiego lub innego zagranicznego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

  • Rozwojową pracę w firmie o ugruntowanej pozycji i stabilnym rozwoju
  • Samodzielną pracę w dynamicznym, młodym zespole
  • Szkolenia z wiedzy technicznej i sprzedażowej
  • Kurs doskonalący z języka angielskiego
  • Narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego stanowiska oraz wykształcenia i doświadczenia zawodowego.

    3. Specjalista ds. Zakupów i Importu

  • Odpowiedzialność za realizację procesu zakupów produktów i monitorowanie terminowości dostaw
  • Odpowiedzialność za prowadzenie analiz warunków handlowych dostaw,
  • Odpowiedzialność za utrzymywanie kontaktów z bieżącymi dostawcami, nawiązywanie nowych kontaktów
  • Analiza rynku dostawców kontrola stanów magazynowych, analiza rotacji zapasów
  • Ocena dostawców

    Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: techniczne
  • Zdolności negocjacyjne i analityczne
  • Znajomość zasad optymalizacji procesów zakupowych
  • Nastawienie na efekty
  • Samodzielność i samodyscyplina w realizowaniu zadań
  • Kreatywność
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym aktywny kontakt z dostawcami i udział w Targach
  • Biegła obsługa komputera w zakresie MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel
  • Prawo jazdy kat. B. będą dodatkowym atutem

    Oferujemy:

  • Szkolenia z wiedzy technicznej i handlowej
  • Praca w stałych godzinach pn-pt 8:00-16:00
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego stanowiska oraz wykształcenia i doświadczenia zawodowego
  • Możliwość poznawania świata i kultur poprzez okresowe wyjazdy służbowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV) drogą mailową na adres:
praca@argip.com.pl

Każde CV powinno zawierać informację na temat wykształcenia i doświadczenia zawodowego kandydata, zdjęcie oraz dane kontaktowe.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Na aplikacji prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133, poz.883.”

Home   |   O nas   |   Produkty   |   Praca   |   Kontakt